TÜM KONTÖR PANELLERİMİZ AÇIK VE YÜKLEMELER SERİDİR!.. KONTÖR FİYATLARIMIZI İNCELEYİNİZ... ONLINE KONTÖR BAYİLİK SİSTEMİ... HEMEN KONTÖR BAYİLİK BAŞVURUSU YAPIN SİZDE KAZANMAYA BAŞLAYIN! | 

Turkcell Dakika Satış

TURKCELL DAKİKA SATIŞ PANELİMİZ    (KAMPANYA SÜRESİ DOLMUŞTUR)                        

Bu panelden yapılan yüklemeler; tüm Turkcell'lilerle 24 saat boyunca geçerli olacak 180 DAKİKA konuşma süresinin müşterinin hediye kontör hesabına yüklenmesi şeklinde gerçekleşir. Faturalı ve faturasız bireysel abonelerin tamamı bu hizmetten yararlanabilir.

Satışa sunulan bu paket, öncelikli kullanıma sahip olup, abonenin diğer ücretli ve ücretsiz paketlerinden daha önce kullanılır.

180 dakikalık konuşma paketinin tavsiye edilen perakende satış fiyatı 5.- TL.dır. Bayi alış fiyatınız ise 4 TL olarak belirlenmiştir.

Aynı gün içerisinde yoğun telefon konuşması yapacak Turkcell abonelerinin bu paketten faydalanmaları tavsiye edilir.

Hattınıza kalan konuşma dakikalarının süresini öğrenmek için KALAN 3SAAT yazıp 5841'e ücretsiz SMS atarak, kampanya kapsamında hattınızda kalan konuşma dakikalarını öğrenebilirsiniz 

Bu panelden yapılan yüklemelerde müşterinin aktif kullanım süresi uzamaz. Belirli bir saatte satın alınan paket ertesi gün aynı saate kadar geçerlidir.

Bu panelimiz, Turkcell'in düzenlediği kampanya kapsamında 30 Eylül 2011 tarihine kadar açık olacaktır. Kampanyanın uzatılması halinde panelimiz kampanya boyunca hizmet vermeye devam edecektir.

 

Turkcell Hediye Dakika Satışı, cazip fiyatlar ve online yükleme hizmeti ile NetKontör 7/24'te

kontör fiyatlarıBayi Girişi


 
Lütfen Sanal klavye kullanın!