TÜM KONTÖR PANELLERİMİZ AÇIK VE YÜKLEMELER SERİDİR!.. KONTÖR FİYATLARIMIZI İNCELEYİNİZ... ONLINE KONTÖR BAYİLİK SİSTEMİ... HEMEN KONTÖR BAYİLİK BAŞVURUSU YAPIN SİZDE KAZANMAYA BAŞLAYIN! | 

Kontör Satış Panellerimiz


Kontör Satış hizmetimiz kapsamında; GSM operatörlerinin (Turkcell, AveaVodafone ve PttCell) ön ödemeli hatlarına ait TL kontör çeşitlerinin online yükleme hizmeti verilmektedir.

Sistemimizde bunun yanısıra NetPhone Mobile sanal arama kartı kredi çeşitlerinin online satışı da yapılmaktadır.

Artık Vodafone faturalı hatlara da kontör yüklemesi yapılabildiğini unutmayalım.

Ayrıca, bilinmesinde fayda vardır ki, GSM operatörlerine bağlı faaliyet gösteren Kartalcell, GSMobile, Fenercell vb sanal mobil şebeke hizmeti veren firmalara ait ön ödemeli hatlara da kontör yükleme işlemlerini NetKontör 7/24 panellerinden gerçekleştirebilirsiniz.

1) Turkcell Kontör Panelleri (Turkcell TL Kredi Yükleme)

a) Turkcell Online Kontör Yükleme : Bu panellerden müşteri hattına doğrudan 12, 20, 25, 30, 50, 95 ve 180 TL yüklemesini sağlayabilirsiniz. Hatta yuklenen bu tip kontör müşteri aktivasyon süresini uzatır, ve müşteri hak kazanmışsa kampanyalardan vs kontör kart yuklendiğinde sağlanan avantajları kullanır. Sistem 7/24 online hizmete açıktır. Muhtemel gönderim/yükleme süresi 20 saniyedir.

b) Turkcell Mini Kartlar: Turkcell'in yeni hizmete koyduğu bu panelden müşteri hattına 2, 3, 4, 5 ve 6 TL yükleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu yükleme işlemi, önceki dönemlerde hizmette bulunan parça kontör sisteminden farklı olarak, son 24 saat içerisinde hattına digital ortamdan 20TL, 30TL ya da 50 TL yüklemiş müşterilere bu haktan yararlanabilmektedir. Buradaki amaç çeşitli servis abonelikleri sebebiyle kontörü otomatik olarak eksilen müşterilerin Turkcell Nar vb uygulamalara katılma imkanı sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Muhtemel gönderim/yükleme süresi 1 dakikadır.

c) Turkcell Nar Paketleri: Konuşma paketlerinin bir türevi olan Nar Paketlerini sistemimiz üzerinden doğrudan müşteri hattına yüklemesini gerçekleştirebilirsiniz. Sistemimizde;

- 10 TL'ye 50 TL heryöne konuşma ve mesajlaşma hakkı veren Haftalık Nar

- 20 TL'ye 100 TL Turkcell şebeke içi konuşma ve mesajlaşma hakkı veren Aylık Şebeke içi Nar

- 25 TL'ye 100 TL heryöne konuşma ve mesajlaşma hakkı veren Aylık Heryöne Nar

- 30 TL'ye 150 TL heryöne konuşma ve mesajlaşma hakkı veren Aylık Heryöne Nar

paketlerinin online satış hizmetleri verilmektedir.

Unutmayalım! Nar paketlerinin online yüklenebilme özelliğinin cep telefonu son kullanıcıları tarafından bilinmemesi veya nar paketlerinin sağladığı avantajların müşteriye izah edilmesi yoluyla nar satışlarınızı artırabilir ve nar paketlerinin nispeten daha yüksek olan kar marjlarından faydalanabilirsiniz. 

d) Turkcell Kart Kontör:  Panelimizden ise 20 TL, 30 TL ve 50 TL kart kontör şifresi satın alabilirsiniz. Satın alınan şifreler, kontör yüklenecek telefon hattı üzerinden 8090 servisi aranarak ya da *122*SIFRE# (Yes) şeklinde doğrudan müşteri hattına kontörün yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

2) Vodafone Kontör Panelleri (Vodafone TL Kredi Yükleme)

Vodafone online kontör panellerimizden;  doğrudan müşteri hattına 10 TL, 10,5 TL, 11 TL, 11,5 TL, 12 TL, 13 TL, 14 TL, 15 TL, 16 TL, 17 TL, 18 TL, 19 TL, 20 TL, 25 TL, 30 TL, 40 TL, 50 TL ve 100 TL yüklemesini sağlayabilirsiniz. Hatta yuklenen bu tip kontör müşteri aktivasyon süresini uzatır, ve müşteri hak kazanmışsa kampanyalardan vs kontör kart yuklendiğinde sağlanan avantajları kullanır. Sistem 7/24 online hizmete açıktır. Muhtemel gönderim/yükleme süresi 10 saniyedir.

Vodafone Kart Şifre panelimizden ise 20 TL, 30 TL ve 50 TL kart kontör şifresi satın alabilirsiniz. Ayrıca, Vodafone'nun yaz kampanyası kapsamında kullanıcısına ekstra avantajlar sunan ve piyasaya sınırlı sayıda satışa sunduğu 25 TL.lık Kart Kontör Şifresi de panelimizde satışa sunulmuştur. Satın alınan şifre; Kontör yüklemesi yapılacak telefon kullanılarak *111#Kontrol Numarası#Şifre# Arama Tuşuna basılarak telefon hattına yükleme sağlanabilir. Ya da 7500 Yükle Konuş Servisi aranarak ta satın alınan kontör şifresinin müşteri hattına yüklenmesi sağlanabilir. Kontör şifresini SMS yoluyla da müşteri hattına yüklenebilir. Bu durumda

  • Kontör Yüklenecek Telefonun Mesaj yaz menüsüne girin
  • Mesaj metni olarak YUKLE ya da YUK yazın Bir boşluk bırakın.
  • 12 haneli kontrol numarasınızı yazın. Bir boşluk bırakın.
  • 5 haneli şifrenizi yazın
  • Bu mesajı 7500'e gönderin
  • Eğer girdiğiniz şifreler doğru ise, kredi yüklemesi tamamlanır.
  • Size yüklemenin başarı ile tamamlandığını ve yeni kontör bakiyenizi bildiren bir kısa mesaj gönderilir
  • Vodafone Ön Ödemeli Hat aboneleri için 7500'a gönderilen ve alınan kısa mesajlar ücretsizdir.
  • Vodafone SMS ile kontör yükleyebilmek için hesabınızda en az 1 kontör olması gerekir.

3) Avea Kontör Panelleri (Avea TL Kredi Yükleme)

Avea Kontör Panellerimizden;  doğrudan müşteri hattına 10, 20, 25, 30, 50 ve 100 TL yüklemesini sağlayabilirsiniz. Hatta yuklenen bu tip kontör müşteri aktivasyon süresini uzatır, ve müşteri hak kazanmışsa kampanyalardan vs kontör kart yuklendiğinde sağlanan avantajları kullanır. Sistem 7/24 online hizmete açıktır. Muhtemel gönderim/yükleme süresi 20 saniyedir.

Avea Şifre panelimizden ise 10 TL, 20 TL, 30 TL ve 50 TL kart kontör şifresi satın alabilirsiniz. Satın alınan şifreyi doğrudan müşteri hattına yüklemek için; kontör yüklenecek telefon hattı kullanılarak *933*KARTSIFRESI# yada 9333 servisi aranarak ta kontör yüklemesi sağlanabilir.

4) PttCell Kontör Panelleri (PttCell TL Kredi Yükleme)

PttCell Kontör: Panelimizden doğrudan müşteri hattına 5, 10, 20, 25 ve 30 TL yüklemesini sağlayabilirsiniz. Hatta yuklenen bu tip kontör müşteri aktivasyon süresini uzatır, ve müşteri hak kazanmışsa kampanyalardan vs kontör kart yuklendiğinde sağlanan avantajları kullanır. Sistem 7/24 online hizmete açıktır. Muhtemel gönderim/yükleme süresi 2 dakikadır. 

5) Turkcell Kuzey Kıbrıs KKTCELL Kontör Yükleme Panelleri

KKTCell Kontör: Panelimizden doğrudan müşteri hattına 200, 300, 500 ve 1000 kontör yüklemesini sağlayabilirsiniz. Hatta yuklenen bu tip kontör müşteri aktivasyon süresini uzatır, ve müşteri hak kazanmışsa kampanyalardan vs kontör kart yuklendiğinde sağlanan avantajları kullanır. Sistem 7/24 online hizmete açıktır. Muhtemel gönderim/yükleme süresi 2 dakikadır. 

6) Kıbrıs Telsim Kontör Yükleme Panelleri

Kıbrıs Telsim Kontör: Panelimizden doğrudan müşteri hattına 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900 ve 1000 kontör yüklemesini sağlayabilirsiniz. Hatta yuklenen bu tip kontör müşteri aktivasyon süresini uzatır, ve müşteri hak kazanmışsa kampanyalardan vs kontör kart yuklendiğinde sağlanan avantajları kullanır. Sistem 7/24 online hizmete açıktır. Muhtemel gönderim/yükleme süresi 2 dakikadır. 

7) NetPhone Mobile Sanal Arama Kartı Yükleme

NetPhone Mobile Kontör: Bu hizmetin en önemli özelliği, tüm GSM ve sabit telefon hatlarına yüklenebiliyor olması özelliğidir. Özellikle arama kartı satın alıp ankesörlü telefon üzerinden arama yapma zorunluluğunu ortadan kaldırır. Panelimizden doğrudan müşteri hattına 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 20, 25, 30, 40, 50, 75, 100, 150, 200, 300 ve 500 TL kredi yüklemesini sağlayabilirsiniz. 

Hatta yuklenen bu tip kontörün müşteri aktivasyon süresi bulunmaz. Bu nedenle kullanılmadığı için belli süreler sonunda kontörünüz silinmez. Hattınıza yüklediğiniz kontör cazip NetPhone Mobile konuşma tarifesi üzerinden kullanırsınız. Kullanım için 0 (850) 390 00 55 santral numaramızı ücretsiz arayıp, santralin size geri yapması ile arayacağınız numarayı tuşlayıp görüşme yaparsınız. Santral araması hernekadar ücretsiz olsa da çağrı başlatabilmeniz için ilgili operatöre ait asgari 1 kontörün hesabınızda bulunması gerekir. (Santral bu kontörü tüketmez, santrali aradığınızda çağrınızı algılar, aramanızı reddetip eşzamanlı olarak size geri dönüş yapar.) 

Sistem 7/24 online hizmete açıktır. Muhtemel gönderim/yükleme süresi 2 dakikadır. 
parça kontör

parça kontörBayi Girişi


 
Lütfen Sanal klavye kullanın!