TÜM KONTÖR PANELLERİMİZ AÇIK VE YÜKLEMELER SERİDİR!.. KONTÖR FİYATLARIMIZI İNCELEYİNİZ... ONLINE KONTÖR BAYİLİK SİSTEMİ... HEMEN KONTÖR BAYİLİK BAŞVURUSU YAPIN SİZDE KAZANMAYA BAŞLAYIN! | 

PARÇA KONTÖR SATIŞ HİZMETLERİMİZİN TANITIMI

   TURKCELL HER YÖNE NAR PAKETİ SATIŞI

Turkcell NAR paketi satış yöntemini değiştirmiştir. Önceki dönemlerde, hattına 20 TL ve üzeri kontör yükleyen kullanıcıya NAR PAKETİ sms yoluyla teklif edilmekteyken. Bu defa, kontör satış paneli üzerinden müşteri hattına doğrudan NAR PAKETİ satışını hizmete açmıştır. Bu kapsamda, Turkcell hat kullanıcısı, hattına 20 TL yüklemek yerine doğrudan 100 TL.lık her yöne NAR PAKETİNİ 20 TL'ye satın alma imkanı tanınmıştır. Benzer şekilde, Turkcell müşterisi hattına 30 TL yüklemek yerine doğrudan 150 TL.lık her yöne NAR PAKETİNİ 30 TL'ye satın alma imkanı bulabilmektedir. 

Bu paket satışını, Siz değerli kontör satış bayilerine cazip kılan unsur ise, bu paketi satın alış fiyatınızın kontör paketine nazaran çok daha uygun fiyatla alıyor olmanızdır. Kontör satış bayileri, 20 TL Turkcell kontör paketini 19,43 TL'ye satın alırken 100 TL.lık NAR PAKETİNİ 18,89 TL satın alacaksınız. Benzer şekilde, 30 TL Turkcell kontör paketini 28,94 TL'ye satın alırken 150 TL.lık NAR PAKETİNİ 28,39 TL satın alacaksınız.

NetKontör'de parça kontör bayiliği alın siz de işyerinizde kontör satışı yaparak kazanmaya başlayın!

 AVEA HEDİYE TL PANELİ          (FIRSATTIR)  (KAMPANYA SÜRESİ 01.03.2012 TARİHİNE KADAR UZATILMIŞTIR.)

- Bu panelde sadece 40 TL ve 46 TL.lık özel kontör paketi satışa sunulmaktadır. Bayi alış fiyatınız 24 TL ve 27 TL  olarak düzenlenmiş olup, Tavsiye Edilen Satış fiyatı 30 TL ve 35 TL dır. Müşteri hattına 40 TL ve 46 TL olarak yüklenir. Kullanıcı için oldukça cazip bir kontör paketidir.

- Bu panelden girilen yükleme siparişleriniz müşterinin hediye kontör hesabına 24 saat sonra yüklenecektir. Siparişiniz online işleme alınmakla birlikte Avea'nın kontörü yüklemesi 18-24 saat arası gerçekleşmektedir. Bu sebeple sipariş iptali yapılamamaktadır.

- Bu panelden yüklenen kontör, müşterinin kullanmakta olduğu tarife üzerinden ücretlendirilir. Yüklenen kontör (TL kredi) konuşma, SMS, MMS şeklinde kullanılabilir. Müşterinin aktif kullanım süresini uzatmaz. Yüklenen Hediye Kontör sorgulaması 9333 servisi aranarak öğrenilebilmektedir ya da KONTOR yazıp 9333'e ücretsiz SMS göndererek te hediye kontör bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. *123# servisi sadece ücretli kontör bakiye bilgisini verdiğinden, bu servisten yapılan sorgulamalar Hediye Kontör bakiyenizi öğrenme konusunda yanıltıcı olacaktır. Yüklenen kontör 30 gün süreyle geçerli olup mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

 TURKCELL KONTÖR PANELLERIMIZ

Turkcell online kontör panellerimizden;  doğrudan müşteri hattına 7, 12, 14, 20, 30, 50, 95 ve 180 TL yüklemesini sağlayabilirsiniz. Hatta yuklenen bu tip kontör müşteri aktivasyon süresini uzatır, ve müşteri hak kazanmışsa kampanyalardan vs kontör kart yuklendiğinde sağlanan avantajları kullanır. Sistem 7/24 online hizmete açıktır. Muhtemel gönderim/yükleme süresi 10 saniyedir.

Turkcell Şifre panelimizden ise 20 TL, 30 TL ve 50 TL kart kontör şifresi satın alabilirsiniz. Satın alınan şifreler, kontör yüklenecek telefon hattı üzerinden 8090 servisi aranarak ya da *122*SIFRE# (Yes) şeklinde doğrudan müşteri hattına kontörün yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

 

VODAFONE KONTÖR PANELLERIMIZ

Vodafone online kontör panellerimizden;  doğrudan müşteri hattına 7 TL, 7,50 TL, 8 TL, 9 TL, 10 TL, 11 TL, 12 TL, 13 TL, 14 TL, 15 TL, 16 TL, 17 TL, 18 TL, 20 TL, 25 TL, 30 TL, 40 TL, 50 TL ve 100 TL yüklemesini sağlayabilirsiniz. Hatta yuklenen bu tip kontör müşteri aktivasyon süresini uzatır, ve müşteri hak kazanmışsa kampanyalardan vs kontör kart yuklendiğinde sağlanan avantajları kullanır. Sistem 7/24 online hizmete açıktır. Muhtemel gönderim/yükleme süresi 10 saniyedir.

Vodafone Kart Şifre panelimizden ise 20 TL, 30 TL ve 50 TL kart kontör şifresi satın alabilirsiniz. Ayrıca, Vodafone'nun yaz kampanyası kapsamında kullanıcısına ekstra avantajlar sunan ve piyasaya sınırlı sayıda satışa sunduğu 25 TL.lık YazKart Kontör Şifresi de panelimizde satışa sunulmuştur. Satın alınan şifre; Kontör yüklemesi yapılacak telefon kullanılarak *111#Kontrol Numarası#Şifre# Arama Tuşuna basılarak telefon hattına yükleme sağlanabilir. Ya da 7500 Yükle Konuş Servisi aranarak ta satın alınan kontör şifresinin müşteri hattına yüklenmesi sağlanabilir. Kontör şifresini SMS yoluyla da müşteri hattına yüklenebilir. Bu durumda

  • Kontör Yüklenecek Telefonun Mesaj yaz menüsüne girin
  • Mesaj metni olarak YUKLE ya da YUK yazın Bir boşluk bırakın.
  • 12 haneli kontrol numarasınızı yazın. Bir boşluk bırakın.
  • 5 haneli şifrenizi yazın
  • Bu mesajı 7500'e gönderin
  • Eğer girdiğiniz şifreler doğru ise, kredi yüklemesi tamamlanır.
  • Size yüklemenin başarı ile tamamlandığını ve yeni kontör bakiyenizi bildiren bir kısa mesaj gönderilir
  • Vodafone Ön Ödemeli Hat aboneleri için 7500'a gönderilen ve alınan kısa mesajlar ücretsizdir.
  • Vodafone SMS ile kontör yükleyebilmek için hesabınızda en az 1 kontör olması gerekir.  

AVEA KONTÖR PANELLERİMİZ

Avea Tam panellerimizden;  doğrudan müşteri hattına 7, 10, 14, 17, 20, 30, 50 ve 100 TL yüklemesini sağlayabilirsiniz. Hatta yuklenen bu tip kontör müşteri aktivasyon süresini uzatır, ve müşteri hak kazanmışsa kampanyalardan vs kontör kart yuklendiğinde sağlanan avantajları kullanır. Sistem 7/24 online hizmete açıktır. Muhtemel gönderim/yükleme süresi 10 saniyedir.

Avea Parça panelimizden; doğrudan müşteri hattına 7, 10, 14 ve 17 TL yüklemesini sağlayabilirsiniz. Hatta yuklenen bu tip kontör müşteri aktivasyon süresini uzatır, ve müşteri hak kazanmışsa kampanyalardan vs kontör kart yuklendiğinde sağlanan avantajları kullanır. Sistem 7/24 online hizmete açıktır. Muhtemel gönderim/yükleme süresi 45 saniyedir.  

Avea Şifre panelimizden ise 10 TL, 20 TL, 30 TL ve 50 TL kart kontör şifresi satın alabilirsiniz. Satın alınan şifreyi doğrudan müşteri hattına yüklemek için; kontör yüklenecek telefon hattı kullanılarak *933*KARTSIFRESI# yada 9333 servisi aranarak ta kontör yüklemesi sağlanabilir. (Avea online hizmetler)

 SÜRESİ DOLAN KAMPANYALAR

  

TURKCELL DAKİKA PANELİMİZ                           

 Turkcell Hediye Dakika Satışımıza yönelik detaylı duyurumuzu Dakika Satış sayfamızdan inceleyebilirsiniz. (KAMPANYA SÜRESİ DOLMUŞTUR)

 

 

 

 TURKCELL KAMPANYALI (KAMPANYA SÜRESİ DOLMUŞTUR)

Bu panelden 25 TL, 35 TL, 55 TL, 100 TL ve 185 TL kampanyalı paketlerimiz satışa sunulmuştur. Turkcell'in 31 Aralık 2011 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyasında; bu paketi seçen müşterinin hattına kontör aşağıdaki şekilde yüklenecektir.

 25 TL paketini tercih eden müşterinin;

- ana kontör hesabına 20 TL yüklenir.

- İlave ödenen 5 TL karşılığında ise hediye kontör hesabına 120 TL yüklenir. Hediye kontör hesabının bakiyesi *123*8# tuşlanarak öğrenilir. 5 TL karşılığı  hediye kazanılan 120 TL kredi, bir hafta boyunca Turkcell'lilerle yapılan konuşmalarda geçerli olmaktadır.

Benzer şekilde; 35 TL paketini seçen müşterinin ana kontör hesabına 30 TL, Hediye Kontör hesabına ise 120 TL yüklenmektedir. 55 TL paketini seçen müşterinin ana kontör hesabına 50 TL, Hediye Kontör hesabına ise 120 TL yüklenmektedir. 100 TL paketini tercih eden müşterinin ana kontör hesabına 95 TL, Hediye Kontör Hesabına ise 120 TL yüklenir. 185 TL paketini tercih eden müşterinin ana kontör hesabına 180 TL, Hediye Kontör Hesabına ise 120 TL yüklenir. Kampanya hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Bu panelden yapılan yüklemelerde müşterinin aktif kullanım süresi uzamaktadır.

TURKCELL KAMPANYALI panelimiz saat 09:00 - 24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 NetKontör'den parça kontör bayiliği alın Siz'de kazanmaya başlayın


PARÇA KONTÖR SİSTEMİMİZ NASIL ÇALIŞIYOR

Sistemin işleyişi:

Herşey NetKontörTM 7/24 ' e (www.netkontor.com.tr) yapacağınız ücretsiz bayilik başvurusu ile başlar. NetKontörTM 7/24 bayiliği herhangi bir teminat, bayilik ücreti ve formalite gerektirmez. Bayilik başvurunuz derhal değerlendirilerek size bilgi verilir. Değerlendirme sürecini kısaltmak için (212) 441 05 05 no.lu telefondan yetkililerimizle doğrudan irtibata geçip, başvurunuzun anında onaylanmasını sağlayıp kontör yüklemeye ve/veya kontör satışına başlayabilirsiniz. Onaylama işleminin hemen ardından kullanıcı adınız ve şifreniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Kullanıcı Adı ve şifre belirlerken lütfen Sık Sorulan Sorular 6.madde de yeralan Genel Uyarılar Bölümünü dikkatle okuyunuz.

Neler Yapabilirim?

Sistemimizi kullanarak öncelikle hesabınıza kullanacağınız kadar para yatırmanız gerekiyor, Bu işlem için banka hesaplarımızdan birine ödeme yapıp sistem üzerinden ödeme bildirimi geçmeniz gerekmektedir. Ödemeniz en geç 5 dakika içinde onaylanıyor ve otomatik olarak ilgili meblağ hesabınıza işleniyor. (Pek yakında devreye girecek Sanal POS ile kredi kartı ile alım imkanına kavuşacaksınız!)

Sistemi kullanarak; Turkcell, Avea ve Vodafone'nun 

- parça kontör,

- süre uzatan parça kontör,

- tam kontörlerin müşteri hattına online olarak yüklenmesi ve

- lirakart kontör şifre satışı yapabilirsiniz.

Satışların gerçekleşmesini takiben gerekli tutar bakiyenizden otomatik olarak çekiliyor. Hesap bakiyenizi, onay bekleyen ve tamamlanan siparişlerinizi sistemden takip edebiliyorsunuz.

Netkontör (www.netkontor.com.tr) yılın 365 günü 7/24 online hizmete açık bir sistemdir. Tüm operatörlerin her tür tam ve parça kontör çeşitlerini en uygun fiyata temin edebileceğiniz sanal kontör merkezidir. Siz de hemen başvurun, parça kontör bayilik sistemimize üye olarak, kontör satışına hemen başlayın. 

 

parça kontör bayiliğiBayi Girişi


 
Lütfen Sanal klavye kullanın!