TÜM KONTÖR PANELLERİMİZ AÇIK VE YÜKLEMELER SERİDİR!.. KONTÖR FİYATLARIMIZI İNCELEYİNİZ... ONLINE KONTÖR BAYİLİK SİSTEMİ... HEMEN KONTÖR BAYİLİK BAŞVURUSU YAPIN SİZDE KAZANMAYA BAŞLAYIN! | 

Toplu SMS

                                                                                 

tl yukleme Toplu SMS hizmetlerinden yararlanmak için; www.toplusms.com.tr websitemizi ziyaret ediniz.

Duyuru ve hedefli reklam çalışmaları için ideal fiyatlama ve tanıtım destek çalışmalarınız için Müşteri Temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Ayrıca, Global SMS 7/24 toplu sms sitemizde hizmete girmiştir. Bu web sitemizde hali hazırda diğer toplu sms sitemiz gibi yurtiçi operatörlere hizmet vermekle birlikte yakın zaman içinde tüm dünya ülkeleri genelinde tüm gsm ve sabit telefonlara sms gönderen altyapıya kavuşmuş olacaktır. (www.globalsms.com.tr)

TopluSMS Operatörlüğü faaliyeti, Netonline İletişim Hizmetleri Ltd.Şti.'nin T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK)'ndan aldığı STH (K) İşletmeci Lisansı ile faaliyet gösterilmektedir. 

NetKontör 7/24 Ekibi ve Yönetimi 

 

Parça kontör ve online kontör dağıtım sektörünün lider kuruluşu NetKontör 7/24 siz değerli bayilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretmek için çalışıyor.Bayi Girişi


 
Lütfen Sanal klavye kullanın!